Прокуратура області попередила стягнення понад 2,2 млн гривень з бюджету

За результатами втручання прокуратури області попереджено стягнення з бюджету більш ніж 2,2 млн. грн.

У лютому 2020 року прокуратурою області на захист державних інтересів здійснено вступ у справу за позовом ТОВ «Технохімреагент» до Головного управління ДПС у Запорізькій області про стягнення 2241406 грн. шкоди.

За доводами підприємства, спір виник внаслідок скерування відповідачем поточних податкових платежів в рахунок неіснуючого, на думку товариства, податкового боргу. У зв’язку з чим фактично утворилась переплата ним коштів до бюджету, які він хотів стягнути як матеріальну шкоду.

У судових засіданнях прокурором неодноразово наголошувалось як про відсутність факту завдання шкоди товариству, так і на безпідставність вимог щодо стягнення коштів з бюджету. Більш того зазначений спір взагалі не може розглядатись у господарському судочинстві, про що заявлено відповідне клопотання.

За наслідками розгляду даної справи в суді ухвалою господарського суду Запорізької області від 12.06.2020 закрито провадження у справі.

Отже, завдяки наполегливої, активної та переконливої позиції прокурора, вжитими заходами представницького характеру попереджено необґрунтоване стягнення з Державного бюджету України більш ніж 2,2 млн. грн.

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *