Прокуратура області домагається повернення 250 тис грн. до фонду підтримки фермерських господарств

З 2018 року на розгляді судів різних інстанцій перебував позов керівника Бердянської місцевої прокуратури, у якому він просив стягнути на користь Українського державного фонду підтримки фермерських господарств 250 тис. грн., отриманих громадянином внаслідок вчинення кримінальних правопорушень.
У минулому році прокуратура області через Запорізький апеляційний суд домоглась повернення вказаних коштів. Зокрема, постановою від 17.04.2019 задоволено апеляційну скаргу прокуратури області та позов місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Укрдержфонду. Визнано обґрунтованими вимоги щодо стягнення з голови одного з фермерських господарств області 250 тис. грн., які він отримав з державного бюджету внаслідок створення фіктивного фермерського господарства та використав їх усупереч цільовому призначенню на власні потреби.
Разом з цим, після повернення Верховним Судом вказаної справи на новий розгляд, 25.11.2019 Бердянський міськрайонний суд Запорізької області вдруге відмовився стягувати зазначені кошти та взагалі повернув позов прокурору внаслідок відсутності у нього підстав для представництва державних інтересів у спірних правовідносинах.
Прокуратура Запорізької області зі вказаними висновками суду не погодилась. Відстоюючи принципову позицію щодо необхідності повернення до бюджету 250 тис. грн., отриманих внаслідок вчинення кримінального правопорушення, 08.01.2020 до Запорізького апеляційного суду подано апеляційну скаргу на ухвалу Бердянського міськрайонного суду Запорізької області від 25.11.2019 про повернення відповідного позову прокурора.
(Прес-служба прокуратури Запорізької області)
(Visited 33 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *