В Украине продлен карантин и введен режим чрезвычайной ситуации

https://strana.ua/img/article/2571/35_main.jpeg

Фото www.kmu.gov.ua

Кабинет министров Украины на заседании в среду продлил карантинные меры на 30 дней и расширил режим чрезвычайной ситуации на территорию всей страны и продлил карантин до 24 апреля.

«На сегодня в 13 областях Украины и в Киеве зарегистрировано 113 заболеваний на СOVID-19… Поэтому сегодня правительство рассмотрит вопрос введения чрезвычайного положения по всей территории Украины и переведения в режим НС единой госсистемы гражданской защиты. Режим НС планируется ввести на 30 дней, соответственно все карантинные меры предлагается ввести также на 30 дней», — сказал премьер-министр Денис Шмыгаль в ходе заседания.

Он отметил, что относительно остановки или продления карантина после 24 апреля будет отдельное решение правительства.

/interfax.com.ua/news/general/649889.html

 

Правительство продлило карантин в Украине до 24 апреля

Также Кабинет министров ввел режим чрезвычайной ситуации

https://gordonua.com/img/article/14925/74_tn.jpeg
Кабинет министров Украины/Фото: www.kmu.gov.ua
 

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території україни на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

«Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві», — зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він наголосив, що режим надзвичайної ситуації не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.

Також Денис Шмигаль зазначив, що Уряд в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції діє за визначеним планом. Крім того, працює в даному питанні з міжнародними партнерами. Вчора був проведений перший телеміст з китайськими лікарями, які поділилися своїм досвідом. Також разом з Офісом Президента йде робота для збільшення поставок тестів в Україну.

Заступника Міністра охорони здоров’я, головного державного санітарного лікаря призначено керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня.

kmu.gov.ua/news/uryad-zaprovadiv-rezhim-nadzvichajnoyi-situaciyi-po-vsij-teritoriyi-ukrayini

(Visited 59 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *