Представники бізнесу Запорізької області спрямували до бюджетів 362 млн грн

Представники бізнесу Запорізької області спрямували до бюджетів 362 млн грн

З початку року представники малого і середнього бізнесу спрямували до бюджетів Запорізької області 362 млн грн єдиного податку.

Як повідомили у Головному управління ДПС у Запорізькій області, порівняно з минулим роком надходження від ФОПів, підприємств та агровиробників, які обрали спрощену систему оподаткування, зросли на 22 млн 500 тис. грн.

Зокрема, підприємці-фізичні особи сплатили майже 249 млн грн єдиного податку, що на 25 млн грн більше, ніж торік. Від сільгосппідприємств надійшло 62 млн грн, від юридичних осіб – 51,7 млн грн, що перевищило минулорічний показник на 6 млн грн.

До бюджету міста Запоріжжя надійшло майже 192 млн грн єдиного податку, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 38 млн грн, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 30,6 млн грн, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – майже 16 млн грн, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 15,5 млн грн, Василівського та Михайлівського районів – 13,8 млн грн тощо.

Усього в регіоні працюють 50 тисяч приватних підприємців, 8600 суб’єктів господарювання-юридичних осіб та понад 2000 сільгоспвиробників, які сплачують єдиний податок.

*

Починаючи з 2 квітня, для фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування збільшено ліміти отриманих доходів: для 1 групи – до 1 млн грн (було 300 тис. грн), для 2 групи – до 5 млн (було 1,5 млн грн), для 3 групи – до 7 млн грн (було 5 млн)

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *