Посадовці управління Запорізької ОДА підозрюються у службовій недбалості

За процесуального керівництва прокуратури Запорізької області слідчими Головного управління Нацполіції в області посадовим особам управління капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, протягом вересня – грудня 2015 року комерційна структура виконувала договір підряду з реконструкції харчоблоку обласної клінічної лікарні в м.Запоріжжя за бюджетні кошти. Зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом внесення недостовірних відомостей щодо фактично виконаних об’ємів робіт та поставленого обладнання до актів приймання виконаних будівельних робіт, посадовці суб’єкта господарювання заволоділи бюджетними коштами на суму майже на 6 млн грн.
Зазначені незаконні дії стали наслідком неналежного виконання двома посадовими особами управління капітального будівництва Запорізької ОДА покладених на них обов’язків щодо перевірки якості та об’ємів виконаних підрядниками будівельних робіт та поставки відповідного обладнання.
На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів та арешту майна з метою відшкодування заподіяних збитків.
Як повідомлялось раніше, двом посадовим особам суб’єкта господарювання повідомлено про підозру у службовому підробленні та привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем (ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *