Польща теж пішла на карантин і заборонила масові зібрання. Ті, де понад 1000 осіб

Польща теж пішла на карантин і заборонила масові зібрання. Ті, де понад 1000 осіб

Щойно отримала листа від колег  з газети «Кроніка Бескидзька» та порталу beskidzka24.pl (м.Бєльсько-Бяла, Сілезьке воєводство). Польські друзі повідомляють, що від завтра там теж карантин. Але є деякі відмінності. Наводжу переклад , курсив мій.

“Дорога Аню! Як, вірогідно, ви вже знаєте, у нас велика проблема. Від завтрашнього дня закриваються школи, університети та дитячі садки, кінотеатри, театри та концертні зали, забороняються масові заходи (понад 1000 осіб), особливо в закритих приміщеннях.

Наразі — але ситуація динамічна – в Польщі зафіксовано 22 особи, заражені коронавірусом; кілька тисяч людей, які контактували з ними, перебувають на карантині (вони не можуть вийти з дому) або ізолюються в інфекційних відділеннях лікарень.

Хоча немає такої паніки, як в Італії,  Німеччині,  у Франції (тут «лише» 22 людини з 38 мільйонів мешканців), але існує тривога, і всі приймають без обговорення вжиті заходи для припинення поширення вірусу.

Як ви, напевно, здогадалися, політична суперечка припинилася, а уряд щоранку повідомляє на прес-конференції про поточну ситуацію. На конференції є прем’єр-міністр, є міністри охорони здоров’я та праці (уряд закликає роботодавців організовувати — де це можливо — роботу вдома), внутрішніх справ, освіти та культури (закриті культурні заклади та школи), а прес-конференції в прямому ефірі транслюють усі телеканали та радіо».

Фото Ярослава Вєчорка з порталу beskidzka24.pl

(Visited 106 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *