Полицейская овчарка из Николаева победила в соревнованиях по спецподготовке

Полицейская овчарка из Николаева победила в соревнованиях по спецподготовке
На открытом чемпионате Нацполиции по многоборью полицейских-кинологов овчарка Мэри из Николаева победила в номинации «Лучшая выборка ассистента в соревнованиях специальной подготовки розыскных собак».

Об этом сообщает корреспондент Укринформа со ссылкой на отдел коммуникации ГУ Национальной полиции Украины в Николаевской области.

Миколаївська поліцейська вівчарка Мері на чемпіонаті виборола першість у кращій вибірці асистента в змаганнях спеціальної підготовки розшукових собак

 

З 7 по 12 вересня у Житомирі пройшов відкритий чемпіонат НПУ з багатоборства поліцейських кінологів.

Упродовж кількох днів правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками змагалися у подоланні смуги перешкод, слідовій та пошуковій роботі, вибірці людей та речей і затриманні умовних правопорушників.

Поліцію ГУНП в Миколаївській області на змаганнях представляли молодший інспектор-кінолог сержант поліції Євген Хмелінський зі службовою собакою – німецькою вівчаркою Мері, яка на чемпіонаті була наймолодшою розшуковою собакою.
https://mk.npu.gov.ua/assets/sites/mk/2020/September/15/Merydog2.jpg

У результаті кожного з етапів чемпіонату судді змагань визначали кращих. У номінації краща вибірка асистента в змаганнях спеціальної підготовки розшукових собак відкритого чемпіонату НПУ з багатоборства кінологів Мері набрала максимальну кількість балів.

https://mk.npu.gov.ua/assets/sites/mk/2020/September/15/Merydog3.jpg

mk.npu.gov.ua/news/Imidzh/mikolajivska-policzejska-vivcharka-meri-na-chempionati-viborola-pershist-u-krashhij-vibirczi-asistenta-v-zmagannyax-speczialnoji-pidgotovki-rozshukovix-sobak/

© Офіційний сайт Національної поліції в Миколаївській області

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *