Почала свою роботу комунікаційна платформа національних спільнот області

Почала свою роботу комунікаційна платформа національних спільнот області «Багатонаціональна сім’я Запорізького краю» – сайт національно-культурних товариств Запорізької області https://national.zp.ua .

– На території області проживають у мирі та злагоді представники 130 націй. Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації виграв конкурс на участь у проєкті Ради Європи, оскільки в нашому регіоні вже налагоджена плідна взаємодія між владою та національними меншинами. Надалі розроблена комунікаційна платформа може стати взірцем для інших областей України. Цей проєкт дуже важливий ще й тому, що наша область – прифронтова. Ми живемо в умовах інформаційної війни, і цей сайт стане ще одним засобом для боротьби з фейками, — розповів директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко.

Цей сайт створено в рамках проєкту офісу Ради Європи в Україні «Захист національних меншин, включаючи ромів, та мови меншин в Україні». Окрім інформацій та цікавих статей платформа надає можливість скористатися корисними посиланнями для національно-культурних товариств, зокрема, щодо законодавства. Також активні товариства можуть надсилати для сайту свої інформації та статті, знайомити зі своєю роботою, надавати посилання на відеоматеріали.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗООДА)

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *