Поблизу села Розумівка вилучено вісім заборонених знарядь лову

Поблизу села Розумівка вилучено вісім заборонених знарядь лову

Як повідомляє Запорізький рибоохоронний патруль, на внутрішніх водоймах Запорізької області державні інспектори продовжують здійснювати превентивні заходи по попередженню грубих порушень правил рибальства.

Так, наприкінці грудня в акваторії Каховського водосховища, поблизу с. Розумівка Запорізького району, в ході меліоративного тралення з водойми вилучені заборонені знаряддя лову у кількості 8 одиниць.

Із сіток в природне середовище існування випущені 13 екз. товстолоба, 5 екз. сазана та 2 екз. ляща приблизною загальною вагою 54 кг.

За даним фактом складено акт вилучення безхазяйного майна. Сітки відправлені на ізольоване зберігання до рішення міжвідомчої комісії про знищення.

Довідкова інформація:

Межі діяльності рибоохоронного патруля охоплюють внутрішні водойми Запорізької області. Протягом 2019 року в рибоохоронних рейдах були задіяні 36 державних інспекторів, на яких припадає 170 тис. гектарів рибогосподарських водних об’єктів. Межі патруля охоплюють внутрішні водойми Запорізької області. Серед них 28 водосховищ, 65 річок і 1178 ставків. Сумарна довжина берегової смуги річок і водоймищ у межах Запорізького регіону становить 9 тис. 226 км.

(Visited 82 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *