Перевірено на собі. Оператори зняли плату за роумінг на "гарячі лінії" держустанов України

Це дійсно так. Учора дочекалась зв’язку зі спеціалістом «гарячої лінії» МЗС України з питань коронавірусу  044-238-16-57 (чекала хвилин 25) — і жодної копійки «Київстар» не зняв.

Отже, все це працює.

Оператори зняли плату за роумінг на гарячі лінії держустанов України
Три українські мобільні оператори зробили безкоштовними дзвінки у роумінгу на телефони гарячих ліній держустанов України у зв’язку з поширенням коронавірусу Covid-19.

Про це повідомляє 15 березня МЗС України.

«Ми дбаємо про кожного громадянина України, який у цей непростий час перебуває за межами нашої держави. Тому домовилися з трьома ключовими мобільними операторами України (Водафон, Лайфсел і Київстар) про безкоштовні дзвінки з роумінгу на номери державних гарячих ліній щодо поширення коронавірусу«, — йдеться у повідомленні.

У спеціальному смс-розсиланні громадяни України за кордоном також отримають інформацію щодо зворотного зв’язку з органами державної влади (гарячі лінії МЗС, МОЗ, Урядового контактного центру та ін.) для оперативного розв’язання нагальних питань.

«Ми щиро вдячні мобільним операторам за цю надважливу взаємодію і розуміння!» — наголосили у зовнішньополітичному відомстві.

Читайте також: Туреччина та Грузія відклали скасування авіарейсів

За даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джонса Гопкінса, усього у світі було зафіксовано 156 400 випадків зараження новим коронавірусом, з них померли 5833 людини, одужали 73 968 осіб.

www.ukrinform.ua/rubric-technology/2896755-operatori-znali-platu-za-rouming-na-garaci-linii-derzustanov-ukraini.html

 

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *