Патрульна поліція Запоріжжя обмежує прийом громадян

Патрульна поліція Запоріжжя обмежує прийом громадян

На підставі постанови КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» в управлінні патрульної поліції у м. Запоріжжі прийом громадян — обмежено. Про це повідломляє прес-служба управління.

Ведеться прийом лише з невідкладних питань, а саме:
1. Видача евакуйованого транспортного засобу;
2. Повернення посвідчення водія відповідно до судового рішення (за умови закінчення строку дії тимчасового дозволу на право керування та за наявності судового рішення).

📨📧 З усіх інших питань просимо звертатися до УПП у м. Запоріжжі письмово, на адресу: 69057 м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 96, або на електронну пошту Zaporizhzhya@patrol.police.gov.ua

💡Звертаємо вашу увагу на вимоги щодо оформлення таких звернень. Вони зазначенні в ЗУ «Про звернення громадян».

Згідно з ст.5 цього закону, письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

🚨 З метою спрощення процедури оформлення письмових звернень громадян, особа може подати звернення шляхом заповнення відповідної форми (з підписом заявника), яку можна отримати на сайті Патрульної поліції України.

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *