Официально: Бакалов покинул «Рух»

Юрий Бакалов больше не является главным тренером «Руха», информирует официальный сайт львовского клуба.

Футбольний клуб «Рух» повідомляє про припинення співпраці з Юрієм Бакаловим. Скласти свої повноваження керманича змусили проблеми зі здоров’ям.

ПРОЩАЛЬНЕ СЛОВО ЮРІЯ БАКАЛОВА (ВІДЕО)

-Якщо чесно, то дуже сумно. Але є обставини, є певні проблеми зі здоровям. Зараз розпочнуться офіційні ігри, і цей процес треба постійно контролювати. Це життя. Хочу висловити велику подяку Президенту Григорію Петровичу Козловському. Зізнаюсь, я не зустрічав раніше таких людей, як він. На жаль, більше не будемо працювати разом. Але життя така річ, що все може повернутись в інший бік. Звичайно, хочеться повернутись до роботи. Знадобиться певний час на відновлення. Будемо його проходити. Ще раз дякую футбольному клубу «Рух», який дуже суттєво допомагав у цьому плані і, сподіваюсь, буде допомагати, — резювував екснаставник «Руху».

fcrukh.com/proshchalne-slovo-yuriya-bakalova-video

 

Юрій Михайлович очолив команду у грудні 2019-го року. Впродовж останніх п’яти місяців фахівець готував «жовто-чорних» до старту весняної частини чемпіонату у Першій лізі. Під керівництвом Бакалова «жовто-чорні» провели 13 спарингів, 9 з яких завершились перемогами.

Наставник так і не встиг дебютувати на чолі «Руху» у офіційних матчах у зв’язку з перенесенням старту Першої ліги через запроваджений в Україні карантин. За лічені дні до відновлення змагань у плани тренера, великого професіонала своєї справи, людини, яка безмежно любить футбол, втрутились куди важливіші обставини.

Керівництво «жовто-чорних» увійшло у положення Юрія Михайловича і з гіркотою, але водночас і з розумінням поставилось до його непростої життєвої ситуації і прийняло заяву про відставку. Здоров’я людини — головне її багатство – має першочергове значення! Футбольний клуб «Рух» дякує Юрію Бакалову за проведену ним роботу і бажає йому успіхів у подальшій кар’єрі.

fcrukh.com/yuriy-bakalov-bilshe-ne-golovnyy-trener-rukhu

 

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *