НСЖУ: В Україні оголошено передплатну кампанію на ІІ півріччя 2020 року

Не порушуючи карантинних обмежень, редакції українських газет і журналів та підприємство «Укрпошта» розпочинають приймання передплати на доставку преси у II півріччі 2020 року. Оформити передплату вже можна за електронними версіями каталогів, а з 16 квітня за друкованими каталогами. У Національній спілці журналістів України сподіваються, що попри економічну кризу та продовження карантину редакції друкованих ЗМІ  збережуть підтримку своєї аудиторії. Адже доставка видань за передплатою, на відміну від роздрібу, не припиняється і в умовах оголошеного карантину.

Директор департаменту поштових послуг Укрпошти Сергій Гречко в коментарі НСЖУ повідомив, що нині віддруковано достатню кількість передплатних каталогів, які передаються до регіональних відділень Укрпошти. А також наголосив, що попри надзвичайну ситуацію із поширенням COVID-19, більшість друкованих видань, а саме приблизно 88 % відсотків, продовжують вихід у звичному режимі та доставляються листоношами до читачів.

Газетярі також налаштовані оптимістично та сподіваються, що попри карантинні обмеження, рівень передплати не знизиться. 

– Час показав, що саме передплата є надійним способом завжди і практично вчасно отримувати улюблене видання не виходячи з дому. Більшість звичних точок роздрібного продажу нині через карантин закриті, натомість передплачену газету листоноша гарантовано принесе, – розповідає голова правління «Видавничого дому «Високий Замок» Степан Курпіль. – Але кінцевий результат  буде залежати від того, як спрацює Укрпошта та листоноші, адже вони безпосередньо контактують із нашими читачами. Власне, за те, як пройде передплата в селах, я не хвилююся, а от по місту можуть виникнути певні складнощі. Від себе робимо все можливе – газета виходить стабільно, хоча більшість журналістів працюють дистанційно. 

Підтримує думку колеги зі Львівщини і головна редакторка районної газети «Таврія» (м. Токмак та регіон, Запорізька обл.) Людмила Арман, яка наголошує, що хоча карантин і дається взнаки, проте настрій колектив зберігає оптимістичний.

– Нині, приміром, доводиться чути від постійних читачів, що ті, хто не встиг чи не схотів передплатити нашу газету, бо звик купувати вроздріб, розшукує видання й активно запитує на пошті, чи можна придбати примірник чергового випуску. Тож час показав, що передплата – справді гарантія, що улюблена газета приходитиме вчасно і без зайвих труднощів, – розповідає пані Людмила. – Тож налаштовані позитивно і сподіваємося вийти на попередні показники. Разом із тим, для себе зробили висновки, що варто паралельно активно розвивати й он-лайн версію та сайт видання. Нині для цього особливо сприятливий час, адже за останні 30 днів нам вдалося вийти на 157 тисяч відвідувачів на місяць проти 30 тисяч, що були в січні та лютому. Тож для нас карантин – гаряча пора, працюємо і розвиваємося.

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко відзначає, що в усі часи  головна надія видавців та журналістів – це їхня аудиторія: 

– Якщо читачі довіряють своїм улюбленим газетам, нині найкращий час висловити підтримку та передплатити видання. Оформлення поштової передплати – це гарна нагода подякувати газетним журналістам, які попри карантин, готують потрібні публікації про нинішні реалії.

nsju.org/novini/karantyn-ne-pereshkoda-v-ukrayini-ogolosheno-peredplatnu-kampaniyu-na-poshtovu-dostavku-presy-na-ii-pivrichchya-2020-roku/

 

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *