Нападение на журналистов в Киеве: Прокуратура объявила о подозрении 7 лицам

По словам пресс-секретаря Генпрокуратуры, задержанным грозит до 10 лет лишения свободы с конфискацией имущества

Нападение на журналистов в Киеве: Прокуратура объявила о подозрении 7 лицам

Прокуратура объявила о подозрении 7 лицам в деле о нападении на журналистов в Киеве, которое произошло 24 января вечером.

Об этом в Facebook сообщил пресс-секретарь Генпрокуратуры Андрей Лысенко.

“В настоящее время семерым злоумышленникам объявлено о подозрении по ч. 2 ст. 187 УК Украины (Разбой, совершенный по предварительному сговору группой лиц). В Голосеевский райсуд Киева направлено ходатайство об избрании подозреваемым меры пресечения в виде содержания под стражей”, – написал он.

СІМОМ ЗЛОВМИСНИКАМ, ЯКІ НАПАЛИ НА АКТИВИСТІВ ТА РОЗТРОЩИЛИ ЇХ МАШИНУ, ОГОЛОШЕНО ПІДОЗРИ.

Київською місцевою прокуратурою № 1 спільно з Голоіївським УП ГУ НП у м. Києві затримано групу осіб, які зухвало напали на представників громадських організацій.

Злочин стався у Голоіївському районі столиці. Зловмисники підрізали автомобіль активістів, які здійснювали громадський контроль за незаконним видобутком піску з річки Дніпро, силоміць витягнули потерпілих з автомобіля, повалили на землю, та, застосовуючи сльозогінний газ, зброю та фізичну силу, викрали у них особисті речі, техніку та грошові кошти.

Після чого розтрощили автомобіль активістів та втекли з місця злочину.

За результатами оперативних заходів та слідчих дій правоохоронці встановили порушників та затримали їх.

На даний час сімом зловмисникам оголошено про підозру за ч. 2 ст. 187 КК України (Розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб).

До Голосіївського районного суду м. Києва скеровано клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчі дії тривають.

За вчинене молодикам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p403x403/50574230_2211767035738991_9120993287967080448_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fhrk1-1.fna&oh=aa452c8d9a51025a62caa64eff8e9aa8&oe=5CBFC9B6

( www.facebook.com/lysenko.andrii/)

24 января в Голосеевском районе Киева злоумышленники подрезали автомобиль активистов, которые осуществляли общественный контроль за незаконной добычей песка из реки Днепр, вытащили потерпевших из автомобиля, повалили на землю, и, применяя слезоточивый газ, оружие и физическую силу, похитили у них личные вещи, технику и деньги.

После этого они разбили автомобиль активистов и убежали.

telegraf.com.ua/ukraina/mestnyiy/4852056-napadenie-na-zhurnalistov-v-kieve-prokuratura-obyavila-o-podozrenii-7-litsam.html

 

 

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *