Нападение на Гандзюк: СБУ задержала Мангера для доставки в суд

Нападение на Гандзюк: СБУ задержала Мангера для доставки в суд
 
Работники Службы безопасности задержали председателя Херсонского областного совета Владислава Мангера для доставки в суд.

Об этом сообщает пресс-служба Офиса генпрокурора.

«Во исполнение постановления следственного судьи Печерского районного суда города Киева 16 июня 2020 года, работники Службы безопасности Украины около 7 утра задержали подозреваемого в заказе и организации нападения на Екатерину Гандзюк председателя Херсонского областного совета», — говорится в сообщении.

Затримано підозрюваного в замовленні нападу на Катерину Гандзюк — його доставляють до суду
16.06.2020
На виконання ухвали слідчого судді Печерського районного суду міста Києва 16 червня 2020 року, співробітниками Служби безпеки України близько 7 ранку затримано підозрюваного у замовленні та організації нападу на Катерину Гандзюк голову Херсонської обласної ради.

На даний час правоохоронці доставляють його у м. Київ до Печерського районного суду, де слідчий суддя розглядатиме клопотання прокурора Офісу Генерального прокурора про обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Нагадаємо, рішення про звернення до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу було прийнято прокурором через спроби незаконного впливу підозрюваного на свідків шляхом погроз їм та членам їхніх сімей. Наразі діючий запобіжний захід у виді застави щодо голови Херсонської обласної ради не виконує завдань кримінального провадження та не дозволяє запобігти можливому скоєнню нових кримінальних правопорушень.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 
gp.gov.ua/ua/news?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=275069
 

 

 

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *