Після чергового «м’ясного штурму» на Запорізькому напрямку вижило лише троє бойовиків, які вирішили не грати в героїв і здалися в полон.
Про це повідомив телеграм-канал Оперативний ЗСУ, розмістивши також фото полонених рашистів.
Водночас, для уточнення, адміністратор каналу зазначив, що рашистські командири, як завжди, показали свою «майстерність» у стратегії: кидають бойовиків на забій, а потім добивають своїх, щоб ніхто зайвого не розказав.
Річ у тім, що після того, як «штурм» захлинувся, рашисти стали накривати тих, хто вижив, мінами: свої били своїх.
Така доля чекає всіх, хто для них просто гарматне м’ясо. Життя «штурмового матеріалу» для командування – це порожнє місце. А ті, хто виживає, мовчать або зникають, щоб, не дай боже, правду ніхто не почув, – підсумував Оперативний ЗСУ.
Полонені рашисти