На Запоріжжі відбудеться 10 тренінгів з підприємництва для місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб

На Запоріжжі відбудеться 10 тренінгів з підприємництва для місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб

За повідомленням Запорізького обласного центру зайнятості, програма ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки  Європейського Союзу проведе 10 п’ятиденних бізнес-тренінгів з розвитку навичок підприємництва. Про це йдеться на сайті Запорізької ОДА.

«Бізнес-тренінги з розвитку навичок підприємництва заплановано в Бердянському, Більмацькому, Оріхівському, Гуляйпільському, Якимівському, Приморському, Приазовському районах та містах Бердянськ, Токмак і Мелітополь Запорізької області, а також  у Мангушському, Волноваському, Нікольському районах і місті Маріуполь Донецької області.

Навчальна програма спрямована на зміцнення потенціалу і посилення підприємницької діяльності внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення у Донецькій та Запорізькій областях уздовж узбережжя Азовського моря.

Участь у навчанні – безкоштовна. На період навчання програма ООН з відновлення та розбудови миру повністю відшкодовує всі типи видатків, які пов’язані із забезпеченням житла та харчування на час проведення навчання. Крім цього, учасникам з інших міст, які бажають взяти участь у тренінговому навчанні, витрати на проїзд відшкодовуватимуться лише в межах області, в якій проводиться навчальна програма. Учасники також забезпечуватимуться роздатковими навчальними матеріалами.

Для участі у тренінгу потрібно зареєструватись на сторінці «Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва» у Facebook.

Учасників, які будуть відібрані для участі в тренінгу, поінформують про місце і час початку тренінгів, а також про інші організаційно-технічні питання щонайменше за три дні до їхнього початку.

Контакти відповідальних осіб:

  • Асистент навчальної програми Надія Стець – (099) 553 65 70, (096) 550 94 76, vpo.study@gmail.com
  • Координатор Програми ООН з відновлення та розбудови миру в Донецькій та Запорізькій областях Євген Бурлака – (050) 353 09 75, yevhen.burlaka@undp.org

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю”

(Visited 11 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *