На Запоріжжі судитимуть директора ТОВ за розтрату бюджетних коштів

За результатами взаємодії Запорізької місцевої прокуратури № 3 та сектору Спеціальної поліції Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області, завершено досудове розслідування та скеровано обвинувальний акт до Ленінського районного суду м. Запоріжжя відносно громадянина Щ., колишнього керівника товариства з обмеженою відповідальністю, який шляхом зловживання своїм службовим становищем, а також шляхом внесення неправдивих відомостей до офіційних документів, заволодів грошовими коштами, виділеними із бюджету міста на ремонт покрівлі стаціонару та поліклініки КЗ «Міська клінічна лікарня № 3» в  м. Запоріжжя, тим самим вчинивши кримінальні правопорушення передбаченні ч. 2,  ст. 191,  ч. 1 ст. 366 КК України.

Під час досудового розслідування визнано потерпілим у кримінальному проваджені замовника вищезазначених послуг КП «Управління капітального будівництва». Представником комунального закладу заявлено цивільний позов на суму 85 081,57 грн.

Обвинуваченим на стадії досудового розслідування спричинену матеріальну шкоду відшкодував в повному обсязі. Грошові кошти повернуто  громаді міста.

Санкція статті за вказані злочини передбачає покарання у вигляді позбавлення волі, строком до 3 років.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 232 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *