На Запоріжжі проінвентаризовано 61 відсоток сховищ на випадок катастроф

На Запоріжжі проінвентаризовано 61 відсоток сховищ на випадок катастроф

Підбито результати проведення технічної інвентаризації та стан готовності до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту в Запорізькій області. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

На засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області заступник директора Департаменту – начальник управління планування та з питань запобігання надзвичайних ситуацій і організаційної роботи Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької облдержадміністрації Андрій Булавінов повідомив, що для укриття населення в Запорізькій області існує фонд захисних споруд цивільного захисту.

На обліку перебуває 658 захисних споруд цивільного захисту, у тому числі: 326 сховищ та 332 протирадіаційних укриття.

На сьогодні в області проінвентаризовано 402 захисні споруди, що становить 61% від загальної кількості (209 сховищ та 193 укриття).

Найкращі показники щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд у м. Енергодар, Веселівському, Запорізькому, Приморському районах області.

У 2019 році найгірші показники щодо проведення технічної інвентаризації відзначені в Оріхівському, Кам’янсько-Дніпровському, Михайлівському районах області.

За рішенням комісії районним та міським інвентаризаційним комісіям необхідно посилити роз’яснювальну роботу з балансоутримувачами захисних споруд державної та приватної форми власності щодо необхідності проведення технічної інвентаризації захисних споруд для забезпечення ними укриття працівників згідно з чинним законодавством.

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *