На Запоріжжі дільничних офіцерів поліції привітали з днем служби

На Запоріжжі дільничних офіцерів поліції привітали з днем служби

Дільничний офіцер — обличчя всієї  поліції на місцях, особливо для населення сільської місцевості чи віддалених районів. До  них у будь-який  день та час доби громадяни звертаються за  підтримкою, захистом, допомогою у вирішенні складних ситуацій. Саме дільничні здійснюють потужну профілактичну роботу,  розкривають злочини, проводять рейди, протидіють домашньому насильству, стихійній торгівлі.

Сьогодні працівники цієї служби працюють в умовах значних навантажень. Так, в Запорізькій області, на одного дільничного інспектора в місті Запоріжжі припадає 7 тисяч населення, у сільській місцевості –  більше 6 тисяч. Попри  це, працівники відділу дільничних офіцерів поліції ГУНП в Запорізькій області успішно забезпечують всі напрямки своєї діяльності.

18 06 2020 р., з нагоди дня служби дільничних офіцерів в Головному управлінні поліції Запорізької області відбувся урочистий захід.  Працівників служби нагородили Подяками від Запорізької обласної держадміністрації та Почесними грамотами обласної Ради.

Дільничних офіцерів також відзначила цінними подарунками, грамотами та грошовими винагородами Запорізька обласна профспілкова організація атестованих працівників органів внутрішніх справ України.

Від імені керівництва ГУНП поліцейських підрозділу привітав та подякував за службу заступник начальника полковник поліції Павло Карабута. Він зазначив: «Служба дільничних офіцерів поліції в майбутньому може стати головною, адже кожен  громадянин хоче відчувати захищеність та присутність поліції. Це великою мірою залежить саме від дільничних.  Наскільки професійно та організовано дільничний робить свою справу – настільки спокійніше почуваються мешканці нашої області. Тому, поліцейські цієї служби повинні зробити все від них залежне, аби рівень довіри до них лише зростав».

День служби – свято, але не вихідний. Поліцейські повернуться до  роботи.  Дільничні офіцери поліції вдячні за привітання і нагороди, однак зауважують, що найбільша винагорода для них –  повага та щира подяка від людей.

(Відділ комунікації  поліції Запорізької області)

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *