На Запоріжжі державного реєстратора підозрюють у зловживанні повноваженнями

За процесуального керівництва місцевої прокуратури повідомлено про підозру державному реєстратору, яким безпідставно зареєстровано право власності на квартиру, що мали перейти у власність міста Запоріжжя.

Досудовим розслідуванням встановлено, що державним реєстратором однієї з сільських рад Запорізької області усупереч вимог Закону, не перевіривши в установленому законом порядку справжність та достовірність поданих йому документів, безпідставно зареєстрував за громадянкою С. право власності на квартиру по вулиці Магістральній у місті Запоріжжі вартістю майже 400 тис. грн.

Водночас, дійсні власники квартири на час її реєстрації вже померли та за відсутності спадкоємців вказана квартира мала перейти у власність територіальної громади м. Запоріжжя як відумерла спадщина.

За результатами зібраних на цей час доказів слідчим СВ Шевченківського ВП ДВП ГУНП в Запорізькій області за погодженням з процесуальним прокурором Запорізької місцевої прокуратури №1 повідомлено про підозру державному реєстратору у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.365-2 Кримінального кодексу України.

На спірну квартиру наразі накладено арешт, досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *