На въезде в Энергодар усилят пропускной режим

На въезде в Энергодар усилят пропускной режим

Как сообщает пресс-служба Энергодарского горсовета,

під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням на території Запорізької області COVID-19.
Відповідно до Постанови КМУ від 02.04.2020 №255 з 6 квітня посилено карантинні заходи, направлені на запобігання поширенню коронавірусу.  Минулих вихідних комунальниками було проведено повну санітарну обробку доріг, вулиць, зупинок, дитячих та спортивних майданчиків. Найближчим часом управління комунальної власності отримає деззасоби, які будуть розповсюджені між керуючими компаніями, ОСББ та ЖБЕК для санобробки житлового фонду міста.
На головному в’їзді до міста посилено пропускний режим для транспорту, який в’їжджає в Енергодар: тут буде встановлено додаткові дорожні знаки та бетонні блоки. Цілодобово на блокпосту чергуватимуть працівники поліції та військовослужбовці в\ч №3033. Також для обмеження пересування громадян на період карантину буде повністю перекрито рух транспорту по набережній міста.
Медиками первинної ланки спільно з працівниками поліції та обласного лабораторного центру проводитиметься щоденний моніторинг щодо контролю за громадянами які повернулися з-за кордону та перебувають на обсервації або ізоляції.
Що стосується місця для обсервації громадян на випадок виявлення хворих на коронавірус, його буде облаштовано на базі терапевтичного корпусу. Окрім того, наразі розглядається можливість встановлення на території СМСЧ спеціальних наметів, де буде облаштовано тимчасові пункти огляду громадян. У таких наметах лікарі зможуть оглядати пацієнтів, проводити скринінгове медичне сортування та приймати рішення щодо їх подальшої госпіталізації.
Для того, аби під час карантину всі комунальні підприємства міста працювали безперебійно, енергодарців закликають вчасно та у повному обсязі сплачувати за комунальні послуги.
(Visited 94 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *