На двох мостах у Запорізькій області завершено ремонти

На двох мостах у Запорізькій області завершено ремонти

У Запорізькій області завершилися ремонти на двох мостах, що знаходяться на дорогах державного та територіального значення. Роботи проводилися в рамках експлуатаційного утримання штучних споруд. Про це повідомляє прес-центр Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Підрядне підприємство ТОВ «ПІВДЕНРЕМБУД» закінчило ремонт мосту через річку Домузла, що на автомобільній дорозі М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), км 475+089.

На об’єкті були влаштовані монолітні залізобетонні перехідні плити та лежні, конструкції деформаційних швів мосту; монолітні залізобетонні тротуари та цоколь, на мосту та на підходах влаштоване металеве оцинковане бар’єрне огородження, укріпленні монолітним бетоном укоси, змонтовано водовідвід з мосту та влаштовано асфальтобетонне покриття.

Інший міст — через суходіл — відремонтували на територіальній автодорозі Т-04-08 Павлоград-Васильківка-Новомиколаївка-Оріхів-Токмак, км 157+212. Там в рамках експлуатаційного утримання роботи проводило ТОВ “ПМК-21”.

Міст на Т-04-08
Міст через суходіл

На мосту влаштовано монолітні залізобетонні тротуари та цоколь, металеве оцинковане бар’єрне огородження на мосту та на підходах до нього, влаштувано металеве оцинковане перильне огородження мосту, виконано укріплення укосів монолітним бетоном, влаштовано водовідвід з мосту, а також відновлено захисний шар залізобетонних конструкцій мосту та укріплення опор мосту.

Фото прес-центру Служби автомобільних доріг у Запорізькій області

(Visited 130 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *