На базі Запорізького центру професійно-технічної освіти з’явився полігон електротехнічних технологій

На базі Запорізького центру професійно-технічної освіти з’явився полігон електротехнічних технологій

На базі Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти з’явився новий інноваційний центр електротехнічних технологій. У його урочистому відкритті взяв участь виконувач обов’язків директора lепартаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктор Захарчук.

Директор навчально-практичного центру Володимир Полухін ознайомив гостей з матеріально-технічною базою центру електротехнічних технологій, призначенням, функціональністю та можливостями використання придбаного обладнання.

На полігоні електротехнічних професій учні продемонстрували  збирання за допомогою інтерактивної дошки та на стендах схеми реверсного пуску підйомно-транспортних механізмів. У електромонтажній майстерні вони з майстрами виробничого навчання складали нереверсивну схему пуску асинхронного двигуна з короткозамкнутим ротором. У електротехнічній лабораторії було представлено сучасний стенд, присвячений електричним апаратам.

– Завдяки таким центрам ми будемо мати можливість розширювати співпрацю та взаємодію з підприємствами – замовниками кадрів, центром зайнятості, готувати конкурентоздатного кваліфікованого робітника. Навчально-практичний центр передбачає також розвиток та професійне зростання педагогічних працівників, підвищення їхньої кваліфікації, – повідомив Володимир Полухін.

За словами Віктора Захарчука, головною метою створення центру є реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів, упровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання.

– Саме тому в Запоріжжі та області відкриваються подібні центри, де  учні профтехів можуть відпрацьовувати навички. Приміром, у Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» також відкрився навчально-практичний центр слюсарної обробки матеріалів, – зазначив Віктор Захарчук.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *