На 5 років за грати може потрапити організатор конвертаційного центру

Прокуратурою області до суду направлено обвинувальний акту у кримінальному провадження за фактом подання недостовірних відомостей державному реєстратору, на підставі чого організатором конвертаційного центру отримано контроль на 25 фіктивними підприємствами, які використовувались для прикриття незаконної діяльності.

Прокуратурою області здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 205-1 КК України за фактами внесення в документи, які відповідно до закону подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи, завідомо неправдивих відомостей, а також умисне подання для проведення такої реєстрації документів, які містять завідомо неправдиві відомості.

Установлено, що у період з квітня 2015 року по листопад (включно) 2018 року особою, яка раніше неодноразово притягувалась до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів, організовано протиправну діяльність конвертаційного центру, для забезпечення діяльності якого з використанням підроблених печаток нотаріусів, внесено недостовірні відомості в документи, які подано та на їх підставі проведено державну реєстрацію 25 юридичних осіб. У подальшому зазначеною особою фіктивні підприємства використані для виведення у тіньовий обіг грошових коштів на загальну суму понад 54 млн. грн..

За результатами розслідування процесуальним керівником відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби відносно вказаної особи до суду направлено обвинувальний акт за ч. 1, 2 ст. 205-1 КК України, санкція якої передбачає максимальне покарання у вигляді штрафу у розмірі до 34000 грн. або обмеженням волі на строк до п’яти років.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 62 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *