Міжнародну медаль Мігеля де Сервантеса (Іспанія – США – Німеччина) за 2021 рік отримав українець

Арт-центр «Букісан» (Іспанія, Мадрид) та Міжнародний Арт-центр «Klas’s Arts Center San Francisco» (США, голова міжнародного журі – Алекс Клас) щойно оголосили лауреатів Міжнародної літературно-мистецької медалі Мігеля де Сервантеса за 2021 рік.

Організатори та члени журі нині представляють три країни: Іспанію, США та Німеччину.

Мігель де Сервантес Сааведра (1547-1616) – іспанський письменник, класик світової літератури, автор знаменитого «Дон Кіхота», який вважають першим сучасним романом та одним із найкращих творів світу.

https://intermarium.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/YS-main.jpg

(© Ярослав Савчин)

Приємно, що серед нагороджених, знаних письменників із різних країн, є й наш співвітчизник. Адже цьогорічним лауреатом почесної відзнаки за визначну літературну діяльність – за поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України – став відомий український письменник Ярослав Савчин.

Нагадаємо, що раніше цю почесну відзнаку отримали українці Тетяна і Сергій Дзюби – за свою книжку віршів «Голоси двох поетів», яка успішно вийшла іспанською та українською мовами (в перекладі Галини Шитікової де Ескобар) водночас в Іспанії та Болівії.

А торік лауреатами Міжнародної літературно-мистецької медалі Мігеля де Сервантеса стали відомі українські письменники Василь Слапчук і Олег Гончаренко.

Ганна Маджуга,

прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України

/litgazeta.com.ua/news/mizhnarodnu-medal-mihelia-de-servantesa-ispaniia-ssha-nimechchyna-za-2021-rik-otrymav-ukrainskyj-pysmennyk/

 

У Німеччині нагородили українського художника

Зареєстроване на державному рівні міжнародне товариство «Кольори мистецтва» з Німеччини («Farben der Kunst», Deutschland), котре об’єднує відомих письменників, художників і акторів, вирішило нагороджувати своїми дипломами талановитих художників із різних держав – за значні досягнення в образотворчому мистецтві.

1savchin1diplomc

Приємно, що перший такий чудовий диплом, за поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України (президент Сергій Дзюба), отримав український художник, письменник та перекладач із Прикарпаття Ярослав Савчин.

Щиро вітаємо обдарованого колегу, який гідно представляє Україну в світі. Його картини в будь-яку пору року – теплі та сонячні, адже це – тепло високодуховної і цікавої Людини, справжнього Майстра, який тонко відчуває гармонію довкілля.

malunok

Зичимо Вам здоров’я, любові, добра та нових творчих вершин, дорогий пане Ярославе!

 

Генріх Дік (Heinrich Dick),

очільник товариства «Кольори мистецтва»,

Німеччина

www.che.cn.ua/index.php/different/blogs/item/2984-u-nimechchyni-nahorodyly-ukrainskoho-khudozhnyka

(Visited 1 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *