Міста на Запоріжжі мають шанс отримати 100 000 грн на розвиток малого бізнесу

Міста на Запоріжжі мають шанс отримати 100 000 грн на розвиток малого бізнесу

У межах проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» оголошений конкурс грантів для відбору десяти міст і територіальних громад, які разом отримають до 1 000 000 грн грантових коштів. Про це повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.

Через цей конкурс Європейський Союз і GIZ стимулюють місцеві громади реалізувати проєкти, спрямовані на підтримку стійкості й відновлення українських МСП під час пандемії COVID-19.

Особлива увага приділятиметься поліпшенню місцевих умов та послуг для бізнесу, який має потенціал до зростання, інновацій і експорту.

Кінцевий термін подачі заявок – 30 грудня 2020 року.

Відібрані територіальні громади мають впроваджувати проєкти, пов’язані з їхньою загальною політикою підтримки МСП. Інструменти такої підтримки можуть бути спрямовані, наприклад, на цифрову трансформацію послуг для МСП, консультації щодо ведення бізнесу в умовах карантинних обмежень, цільове для конкретного сектору чи громади інформування МСП про наявні механізми допомоги, закони і положення, пов’язані із COVID-19.

Детальніше

(Visited 60 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *