Викрито злочинну групу, яка займалась збутом наркотичних засобів на території області

Викрито злочинну групу, яка займалась збутом наркотичних засобів на території області

Прокуратурою Запорізької області в координації з іншими правоохоронними органами продовжується системна робота з викриття діяльності злочинних груп.

За ефективного процесуального керівництва Вільнянського районного відділу Токмакської місцевої прокуратури області, спільно з співробітниками УПН ГУНП та КОРД ГУНП, викрито злочинну групу, яка займалась незаконним обігом наркотичних речовин. До складу угрупування входило п’ятеро осіб.

Встановлено, що члени злочинного угрупування, з метою наживи, виготовляли, зберігали та розповсюджували оптовими партіями наркотичний засіб «метадон» на території Запорізької області та сусідніх регіонів.

За вказаними фактами розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

В ході санкціонованих обшуків, проведених за місцем проживання наркоторговців виявлено та вилучено заборонені в обігу речовини – 2 кг метадону, 1 кг канабісу, близько п’яти літрів прекурсорів, приладдя та обладнання для нарколабораторії. Загальна вартість вилученого, за даними чорного ринку,  становить більше 3,5 млн. грн.

Усіх членів угрупування затримано в порядку ст.208 та повідомлено  про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою

У кримінальному провадженні здійснюється комплекс слідчих (розшукових) дій, спрямованих на всебічне та повне дослідження його обставин.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

 

(Visited 21 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *