МФК «Металург» стартує у Другій лізі 5 вересня грою на виїзді з «Нікополем»

МФК «Металург» розпочинає сезон у Другій лізі 5 вересня грою з «Нікополем», після чого 9 вересня команда зіграє на «Славутич-Арені» матч попереднього етапу Кубка України з «Авангардом».

https://mfcmetalurg.com/wp-content/uploads/2020/09/dsc_1748-1024x684.jpg

У прес-центрі «Славутич-Арени» в середу відбулася зустріч керівництва клубу, футболістів, представників ЗМІ та вболівальників.

Також у ході прес-конференції було представлено перших новачків клубу та нову ігрову форму.

Отже, в сезоні-2020/2021 «Металург» зможе розраховувати на досвідченого Володимира Польового, ще одного вихованця запорізької школи футболу – Максима Воробея, молодого форварда – Владислава Борисенка, який родом з Енергодару, а ще клуб підписав повноцінний контракт з Ігорем Загоруйком.

Очікується поява ще кількох нових гравців.

 

Основні тези за підсумком прес-конференції

ПРО ПОМИЛКИ ПОПЕРЕДНЬОГО СЕЗОНУ

Анатолій Пустоваров, заступник міського голови Запоріжжя: «Завдання, яке ми ставимо та яке обговорили з тренерським штабом – це підвищення у класі. Ми повинні повернутися в Першу лігу, щоб там закріпитися і будувати плани на майбутнє. Всі ми хочемо, щоб у Запоріжжі була сильна команда.

Висновки після минулого сезону зроблені, ми продовжуємо роботу з комплектації, ситуація буде розвиватися й надалі, тому що трансферне вікно відкрите до другого жовтня. Ми прагнемо, щоб команда грала у видовищний футбол, який подобається вболівальникам. Новий тренерський штаб нас у цьому підтримав».

 

ПРО ЗМІНУ ІГРОВОГО СТИЛЮ

https://mfcmetalurg.com/wp-content/uploads/2020/09/dsc_1709-1-1024x683.jpg

Володимир Микитин, головний тренер МФК «Металург»: «Найперше, що для мене важливо в плані результату – це сама гра. Із хлопцями працюємо лише тиждень, вони вже зрозуміли наші вимоги, я казав, що легко не буде. Головне, байдужих у цій команді немає. Ми прагнемо побудувати такий стиль гри, який буде подобатися вболівальникам. У першу чергу, я хочу, щоб футболісти отримували задоволення від гри. Сподіваюся, нашу довіру хлопці відчувають і ми будемо йти в одному напрямку».

 

ПРО МОЛОДІЖНУ КОМАНДУ

https://mfcmetalurg.com/wp-content/uploads/2020/09/dsc_1713-1-1024x683.jpg

Максим Лупашко, директор КП «МФК «Металург»: «Замість команди U-19 буде «Металург-2», де головним тренером залишається В’ячеслав Тропін. Йому теж поставлене серйозне завдання – пройти якомога далі в аматорському чемпіонаті України, де представлено чимало хороших клубів. Ми прагнемо того, щоб наші обидві команди виступали в чемпіонатах ПФЛ, основа – у Першій лізі, дубль – у Другій. З такими думками розпочинаємо цей сезон».

 

mfcmetalurg.com/nova-forma-novi-gravczi-ta-ambicziyi-trenerskogo-shtabu-metalurga-pidsumky-peredsezonnoyi-pres-konferencziyi/

 

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *