Мелітопольська ДБР участі у перевірках Бердянської колонії № 77 не бере. Бюро розслідує можливі правопорушення (офіційно)

Мелітопольська ДБР участі у перевірках Бердянської колонії № 77 не бере. Бюро розслідує можливі правопорушення (офіційно)

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Мелітополі, проводять досудове розслідування за заявами представників ГО «Альянс української єдності» стосовно можливих зловживань з боку службових осіб Бердянської виправної колонії №77, – – сповіщає прес-служба ДБР.

“26 лютого 2019 року слідчі ДБР розпочали досудове розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених статтями 127 ч.2 (катування групою осіб), 365 ч.2 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), 364 ч.2 (зловживання владою або службовим становищем), 189 ч.2 (вимагання, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням свого службового становища) Кримінального кодексу України.

Слідчими ДБР перевіряються усі повідомлення заявників відносно конкретних осіб, що утримуються у пенітенціарній установі. Втім, в інтересах слідства отримана інформація наразі не підлягає розголошенню.

Зазначимо, що у деяких ЗМІ та соцмережах поширюється інформація щодо нібито участі керівника теруправління ДБР у м. Мелітополі Дениса Кермана у проведенні перевірки дотримання законності у Бердянській виправній колонії №77. За повідомленнями у ЗМІ, перевірка не виявила жодних порушень.

Наголошуємо, що вказана інформація не відповідає дійсності, оскільки Державне бюро розслідувань не наділено повноваженнями проведення подібних перевірок, тому керівник теруправління участі у подібних заходах не брав.

Повноваження теруправління ДБР полягають у проведенні досудових розслідувань у межах своєї підслідності. Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Мелітополі, перевірять усі факти можливих зловживань посадовцями Бердянської виправної колонії №77 та просять осіб, постраждалих від таких дій, надавати до теруправління інформацію щодо можливих скоєних злочинів.

Детальніше (https://dbr.us17.list-manage.com/track/click?u=bfa2b65bc8b3c391e7117ef93&id=b2c4809a2f&e=6d45131328)”

(Visited 13 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

 1. https://clck.ru/F7nBP — Держатель для смартфона с функцией беспроводной зарядки
  Уникальный автомобильный держатель для смартфона с беспроводной зарядкой.
  Устройство надежно крепится в салоне авто благодаря двойной фиксации.
  Автоматически заряжает смартфон, когда вы в пути.

 2. http://bit.ly/2SeAlmc — Extreme Power Belt — пояс для похудения и коррекции фигуры
  Единственный аксессуар, который может уменьшить размер талии на двенадцать сантиметров всего за две секунды.
  А если носить Xtreme Power Belt регулярно, то можно легко избаваться от лишнег жира на животе!

 3. http://bit.ly/2F2RtYW Жидкий газон AquaGrazz
  Aquagrazz способен в значительной мере облегчить создание красивых газонов и лужаек за счет особого способа посадки семян – путем распыления специального раствора.
  В результате получается ровный, яркий, сочный газон равномерной толщины.
  Такой, каким он должен быть, и каким можно гордиться перед друзьями или соседями.

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *