Кризис миновал: Тимошенко говорит, что выздоравливает от COVID-19

Кризис миновал: Тимошенко говорит, что выздоравливает от COVID-19
 
Лидер партии «Батьківщина» Юлия Тимошенко, у которой ранее диагностировали COVID-19, сообщила, что кризисное состояние, вызванное коронавирусной болезнью, у нее уже прошло.

Как передает Укринформ, об этом сама Тимошенко написала в Фейсбуке.

Майже два тижні боротьби з важкою хворобою міняють відчуття реальності. Але про це поговоримо трохи згодом… А сьогодні, нарешті, кризовий стан вдалося пережити, і хоч до одужання ще далеко, тепер вже є можливість крок за кроком повертатися до нормального життя.

Саме зараз, сьогодні, я хочу подякувати всім, хто мене лікував, хто молився за моє здоров‘я, хто в перші хвилини біди кинувся на допомогу, передаючи ліки, поради по лікуванню, рятівні пропозиції. Усе це було вчасно, потрібно і все це допомогло мені боротися з цією бідою.

Я дякую вам за ваші унікальні теплі слова підтримки, за квіти, за наші спільні фото, які ви передавали мені як символ співчуття і навіть за дитячі іграшки: ведмедиків, ляльок, машинки, якими ви мене підбадьорювали і які я зараз розбираю:) Я дякую всім, хто переживав за моє здоров‘я і просив не здаватися.

Іноді я думаю, що я багато чого в житті програла… Але зараз я зрозуміла, що це не так. Не так, тому що у мене є найцінніше, що може бути у щасливої людини — це ви, мої рідні, мої друзі, мої однодумці і мої опоненти, люди, які близькі мені по духу, з якими я знайома все життя, або з якими я не знайома зовсім, люди, які по-справжньому небайдужі мені і яким по-справжньому небайдужа моя доля. Заради цього відчуття єдності з вами варто було жити і боротися, бо ми своєю любов’ю робимо світ кращим.

Дякую вам та міцно вас обіймаю. Все буде добре!   (www.facebook.com/YuliaTymoshenko/posts…)

 

Как сообщал Укринформ, 23 августа стало известно, что Юлия Тимошенко заразилась коронавирусом. Ее состояние оценивалось как тяжелое, температура достигала 39 градусов.

 

www.ukrinform.ru/rubric-polytics/3091846-krizis-minoval-timosenko-govorit-cto-vyzdoravlivaet-ot-covid19.html

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *