Консультанти Міжнародної фінансової корпорації вивчають, чи надавати 55 мільйонів євро комунальним підприємствам Запоріжжя

Консультанти Міжнародної фінансової корпорації вивчають, чи надавати 55 мільйонів євро комунальним підприємствам Запоріжжя

У Запорізькій міськраді відбулася зустріч з консультантами Міжнародної фінансової корпорації (IFC). Вони відвідають комунальні підприємства міста, де ознайомляться з проєктами розвитку та нададуть свої пропозиції щодо їх покращення та приведення до необхідних міжнародних стандартів.

Як зазначила спеціаліст з інвестицій Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Білдж Чакир, мета візиту – дослідження трьох аспектів: екологічного, економічного та технічного.

– Ми познайомимося, отримаємо додаткову інформацію про проєкти, визначимо вашу позицію, цільові напрямки та їх реалізацію. Крім того, ми розглянемо необхідність внесення додаткових угод, – зазначила Білдж Чакир.

Після того, як у травні минулого року міська рада Запоріжжя підписала з IFC Меморандум про взаєморозуміння, сторони почали обговорення надання інвестицій та кредитів для перспективного розвитку міського господарства. Загальна сума фінансування – 55 мільйонів євро, яка буде поділена на 2 транші: 23 і 32 мільйони. Перший транш розрахований на 2020-2021 роки, тож консультанти ознайомляться з проєктами, які міська влада планує реалізувати найближчим часом.

Загалом візит триватиме 4 дні. Оскільки програма має назву «Smart city», в першу чергу міжнародні представники відвідають КП «Центр управління інформаційними технологіями», де ознайомляться з результатами формування «Розумного міста», а також комунальні підприємства «Міськсвітло», «Зеленбуд», «Запоріжелектротранс», концерн «Міські теплові мережі», «ЕЛУАШ».

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *