«Kirillovka-fest» зробив Кирилівку відомим культурним центром півдня України

«Kirillovka-fest» зробив Кирилівку відомим культурним центром півдня України

Довгоочікуваний IV Всеукраїнський фестиваль «Kirillovka-fest» , не дивлячись на складні умови, пов’язані із пандемією коронавірусу у світі та Україні, все ж таки відбувся і в черговий раз став грандіозною подією у культурному житті нашої громади та усієї Запорізької області.

Організаційний комітет отримав 140 замовлень на участь у конкурсній програмі фестивалю і проводив його не тільки за наявністю учасників, а й у онлайн-форматі. Дистанційно у фестивалі взяли участь 21 конкурсант.

Протягом 5 днів у селищних Будинках культури Кирилівки тривали перегляди номерів за    категоріями: Інструментальне мистецтво, Хореографічне мистецтво, Оригінальне мистецтво, Вокальне мистецтво та Декоративно-прикладне мистецтво. До речі Декоративно-прикладне мистецтво, як категорія оцінювання на фестивалі  «Kirillovka-fest», з’явилося вперше. Свої роботи на фестивалі у цій категорії демонстрували художники, майстрині народної творчості, митці, чиї картини. малюнки та творчі роботи дуже вразили і відвідувачів фестивалю, і поважне журі.

Усі огляди творчих номерів проходили із дотриманням карантинних вимог та норм. Кожен день для  відвідувачів та учасників оглядів проводився температурний скрінінг, усі учасники та відвідувачі були забезпечені медичними захисними масками, медики слідкували за проведенням усіх необхідних процедур. За сумлінну роботу над цим організатори фестивалю «Kirillovka-fest» щиро завдячують співробітницям КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Кирилівської селищної ради» Тетяні Гуліватій та Людмилі Чуйковій.

П’ятиденний марафон творчих номерів та робот завершив великий гала-концерт, який проходив на великій сцені Будинку культури №2.

(krlk.gov.ua)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *