Кирилівський театр посів перше місце на відомому фестивалі

Кирилівський театр посів перше місце на відомому фестивалі

Фестиваль – конкурсу мистецтв «В обіймах часу» став переможним для Театру естрадних мініатюр Кирилівського СБК №2.

27 червня були підбиті підсумки київського Всеукраїнський фестивалю – конкурсу мистецтв «В обіймах часу», який проходив дистанційно.

До участі було допущено 210 конкурсних відеоматеріалів з усіх куточків України. Почесні члени журі фестивалю, до складу якого ввійшли справжні фахівці у галузі культури та мистецтва, протягом тижня ретельно переглядали кожного конкурсанта та визначали переможців.

Надзвичайно високий рівень виконавської майстерності було представлено майже в кожній віковій категорії.

— Ми пишаємося Вашими талантами, працьовитістю та наполегливістю! Щиро сподіваємося, що будь-який результат стане для Вас безцінним досвідом та ще однією важливою сходинкою до здійснення заповітної мрії! — відзначають організатори фестивалю – конкурсу мистецтв «В обіймах часу».

Серед переможців, які отримали перше місце на фестивалі, заслужено опинився і Театр естрадних мініатюр Кирилівського СБК №2 (керівник — Віталій Шиян).

— Ми щиро вітаємо усіх, хто сьогодні став частинкою нашої творчої родини та збагатив її мистецьку скриньку своїми талантами. Дякуємо викладачам за те, що сіють любов до прекрасного, батькам — за неймовірну підтримку та віру, а Вам, любі друзі, за довіру та незабутні враження, що надихають нас на творчі кроки знову! — говориться на офіційній сторінці організаторів фестивалю.

Переможці отримають дипломи та медалі фестивалю поштою.

(krlk.gov.ua)

 

(Visited 36 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *