Кирилівська ОТГ залишається на лідируючих позиціях серед громад Запорізької області

Кирилівська ОТГ залишається на лідируючих позиціях серед громад Запорізької області

Курортний сезон у Кирилівці увійшов у свою звичайну та очікувану канву. Про це повідомляє Кирилівський селищний голова Іван Малєєв.

— Початок червня дуже розчарував нас усіх. Через карантинну ситуацію в країні суб’єкти курортного бізнесу не встигли вчасно підготуватися до курортного сезону. У перших числах червня замість того, щоб приймати відпочиваючих на базах відпочинку Кирилівки ще тривали підготовчі роботи, — каже селищний голова Іван Малєєв. — Зі свого боку Кирилівська селищна рада робила усе можливе, щоб сезон розпочався якомога швидше. Плідна співпраця селищної ради із обласним керівництвом, і контролюючими структурами, призвела до того,  що у Кирилівці хоч із запізненням, але відкрили курортний сезон на умовах, що він буде безпечним для життя та здоров’я відпочиваючих, працюючих та місцевих жителів. До того ж вчасно вжиті карантинні норми та обмеження у Кирилівській ОТГ, сумлінність жителів громади, щодо їхнього дотримання стали причиною того, що у Кирилівській ОТГ не було зафіксовано жодного випадку захворюваності COVID-19. І не зафіксовано досі.

Суворі карантинні обмеження в Україні були зняті у середині червня. Саме з цього моменту можна казати про старт курортного сезону у Кирилівці. Протягом липня бази відпочинку Кирилівки заповнялися на 60-70% від очікуваного. Однак вже наприкінці липня потік відпочиваючих збільшився. Зараз у селищі працюють майже усі бази відпочинку. Не відкрилися лише одиниці. З 1 серпня Кабмін дозволив роботу дитячих оздоровчих таборів.

— Я вважаю, що дитячі оздоровчі заклади у Кирилівці можна було відкривати з самого початку сезону. Керівники цих закладів дуже ретельно готувались до сезону. Ми постійно підтримували із ними зв’язок і я можу чітко говорити про те, що дитячі оздоровчі табори виконали усі умови карантинних заходів краще ніж бази відпочинку, — каже Іван Володимирович.

Відзначив голова Кирилівської ОТГ і гарні результати роботи правоохоронців. У цьому сезоні приданих сил поліції та нацгвардії у Кирилівці було у 2 рази більше ніж торік. Як результат — зменшилося кількість крадіжок у відпочиваючих, рівень злочинності також зменшився. Завдяки плідній роботі поліції та нацгвардії у цьому сезоні не було зафіксовано жодного випадку поборів та здирництв з підприємців.
Продуктивно у цьому сезоні працюють і комунальні служби селища.

— Наші комунальники утримують у належному санітарному стані вулиці Кирилівки, її пляжі та коси. Стало працюють служби з вивозу твердих та рідких побутових відходів, — каже Іван Малєєв. — Не дивлячись на дефіцит робочих рук, комунальні служби в цілому справляються із поставленими завданнями.

Великі побоювання виникають у економістів та керівництва Кирилівської селищної ради стосовно наповнюваності бюджету громади у цьому році. Через пандемію коронавірусу у світі та Україні виникла фінансова криза, яка торкнулася і Кирилівської ОТГ.  Власні бюджетні  прибутки громади знаходяться на рівні 70% від запланованого. Цього вистачає на зарплатню бюджетникам та соціальні виплати, проте деякі проекти з розвитку інфраструктури та з благоустрою прийшлося відкласти до кращих часів.

— Ми сподіваємось, що все ж таки курортний сезон дозволить нам вирівняти прибуткову частину бюджету до запланованих показників і реалізувати ті проєкти, які ми задумали при формуванні нашої казни, — каже голова Кирилівської ОТГ. — Як би там не було, але Кирилівська ОТГ залишається на лідируючих позиціях серед громад Запорізької області.

(krlk.gov.ua, фото kirillovka.ks)

(Visited 58 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *