Киевское «Динамо» продлило карантин до 24 апреля

«Динамо» продлило карантин до 24 апреля
 
Киевляне остаются без командных тренировок еще две недели.

Киевское «Динамо» на официальном сайте сообщило о продлении карантина, вызванного пандемией коронавируса COVID-19, до 24 апреля. Именно до этого дня действует срок чрезвычайной ситуации в стране.

Футболисты всех команд «Динамо» и в дальнейшем будут поддерживать физическую форму в индивидуальном порядке по заранее утвержденной программе.

На вынужденный перерыв «Динамо» ушло в статусе третьей команды чемпионата Украины. Киевляне уступают вторую позицию «Заре» по результатам личных встреч.

Напомним, с завтрашнего дня в Киеве, как и в других городах Украины, вступает в силу запрет на посещение лесопарковых зон, скверов и других общественных мест (www.ukrinform.ru/rubric-sports/2912641-dinamo-prodlilo-karantin-do-24-aprela.html)

 

«Динамо» продовжує карантин до 24 квітня

Сьогодні тренерський штаб і керівництво клубу повідомили футболістам рішення про продовження карантину і рекомендації щодо подальшого дотримання нових правил і вимог самоізоляції.

У зв’язку з епідеміологічним станом у нашій країні та світі, а також рішенням Кабінету Міністрів України пролонгувати надзвичайну ситуацію, було вирішено продовжити карантин для всіх команд «Динамо» до п’ятниці, 24 квітня 2020 року, або до наступного розпорядження.

Гравці будуть підтримувати фізичну форму в індивідуальному порядку за наданою програмою, у якій було враховано всі необхідні зміни та надано рекомендації у зв’язку із ситуацією, що склалася. Керівництво і тренерський штаб «Динамо» очікують від футболістів клубу обов’язкового дотримання нових правил карантину та виконання індивідуальних тренувань.

Нагадаємо, що в Києві запроваджено режим надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19. Зокрема, з 6-го квітня буде діяти повна заборона на відвідування лісо-паркових зон, скверів і будь-яких громадських місць.

fcdynamo.kiev.ua/allnews/news/dinamo_prodovzhue_karantin_do_24_kvitnya/

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *