Киев передумал менять условия проезда льготников в транспорте с 1 июля

 

Пассажиры, имеющие право льготного проезда в общественном транспорте Киева, смогут пользоваться проездными удостоверениями старого образца до конца года.

Источник: официальный портал столичной власти

Пільговики продовжать користуватися громадським транспортом на звичних умовах

30 червня 2020 року, 13:16
 

 

Пасажири, що мають право пільгового проїзду в громадському транспорті, зможуть користуватися проїзними посвідченнями старого зразка до кінця року.

Таким чином, учні київських шкіл зможуть користуватися паперовими учнівськими посвідченнями до моменту видачі нових.
Студенти столичних закладів вищої освіти матимуть можливість оформити транспортну картку Kyiv Smart Card із пільговими поїздками.
А пільгові категорії пасажирів, що мають право безкоштовного проїзду, проте незареєстровані у Києві, зможуть скористатися своїм правом у звичному режимі.
Це передбачено розпорядженням КМДА № 931 щодо внесення змін до порядку введення в дослідну експлуатацію автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті Києва незалежно від форм власності.

Система електронного квитка технічно готова до впровадження та повноцінно працює у міському громадському транспорті з 2019 року.

Для цього було модернізовано турнікети в метрополітені, встановлено касові апарати на всіх його станціях, підключено 100% наземного транспорту, а також адаптовано турнікети на міській електричці та швидкісному трамваї до системи е-квитка.

 

kyivcity.gov.ua/news/pilgoviki_prodovzhat_koristuvatisya_gromadskim_transportom_na_zvichnikh_umovakh/?fbclid=IwAR11vqP-RJh1x_i5hzx_K_VIrW0qL50J6awb6ph2cs1J2hEUseWqYSF8ons

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *