Киев остановил общественный транспорт – вход по спецпропускам

 

Столица остановила почти весь общественный транспорт и с 23 марта до конца карантина вход в транспорт, который будет курсировать, будет осуществлять по спецпропускам для отдельных категорий людей, в частности медработников.

Источник: пресс-служба КГГА

Окремі категорії пасажирів зі спеціальними квитками оплачуватимуть проїзд, як зазвичай. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

https://scontent.fiev19-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/90435885_2811540818911773_7400217947949498368_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=110474&_nc_ohc=TdBeRuCuTw8AX-9miz8&_nc_ht=scontent.fiev19-1.fna&_nc_tp=7&oh=abd9e50a2e1e3cd23001132100cbec9c&oe=5E9EDDA5
 

Друзі!

Задля запобігання будь-яких маніпуляцій, повідомляю, що проїзд у громадському транспорті, що перевозитиме тільки окремі категорії пасажирів, здійснюватиметься не безкоштовно.

Тобто, пасажири зі спецперепустками, користуючись громадським транспортом за визначеними маршрутами, зможуть придбати квиток, скористатися проїздним, карткою киянина або Kyiv Smart Card.

Закликаю киян, які не працюють у галузях, що забезпечують життєдіяльність країни та міста, і які не матимуть спецквитків, не брати штурмом автобуси, тролейбуси чи трамваї!

Залишайтеся вдома! Якщо є критична необхідність виїхати в місто, скористайтеся приватним транспортом, таксі, чи транспортом підприємств, на яких ви працюєте.

Громадський транспорт на період запроваджених обмежень, перевозитиме винятково людей, які працюють, аби забезпечити життєдіяльність міста!

Щиро дякую за розуміння!

/www.facebook.com/povoroznyk.m/posts

 

Нагадуємо, з понеділка, 23 березня, громадський транспорт столиці перевозитиме виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста та країни.

Окрім того, пасажирам потрібен буде спеціальний квиток, який вони мають отримати в установі, підприємстві чи організації, де працюють.

Для таких перевезень розроблені маршрути громадського транспорту. Ознайомитися з ними можна за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/dorohy_transport_ta_parkovky/robota_transportu_na_chas_protiepidemichnikh_obmezhen/

Наголошуємо, їздити в транспорті можна тільки за наявності спеціального квитка для проїзду в міському транспорті, посвідчення особи, а також за наявності засобу індивідуального захисту – медичної маски.

Національна поліція забезпечуватиме дотримання громадського порядку та обмежень на зупинках. Окрім того, у кожній одиниці наземного громадського транспорту будуть присутні не менше двох працівників Національної поліції та представник громадського формування «Муніципальна варта». Вони перевірятимуть спеціальні квитки, посвідчення особи та наявність засобів індивідуального захисту.

/kyivcity.gov.ua/news/okremi_kategori_pasazhiriv_zi_spetsialnimi_kvitkami_oplachuvatimut_prozd_yak_zazvichay__mikola_povoroznik/

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Migun
Есть вопрос?