«Карпати» попрощалися з Романом Санжаром

«Карпати» попрощались з Романом Санжаром

Сьогодні, 29 липня, за взаємною згодою сторін було припинено термін дії контракту головного тренера команди Романа Санжара з ФК «Карпати». Нагадаємо, що Роман Миколайович очолив львівський клуб на початку вересня 2019 року.

«Сьогодні, коли «Карпати» за підсумками сезону понизились у класі, наші дороги розходяться, але майбутнє переповнене несподіванок, – говорить співвласник ФК «Карпати» Олег Смалійчук. – За підсумками цього етапу можу лише подякувати Роману Санжару і його тренерському штабу. Подякувати за фанатичну впертість і прагнення підняти команду з дна, за стійкість, терпіння, мужність, наполегливу роботу з молоддю і готовність попри всі наявні проблеми працювати з командою до кінця. Ці якості багато чого вартують у футболі, і заслуговують на максимальну повагу. Саме у важкій хвилині стає зрозуміло – хто є хто. За нетривалий час нашого знайомства почав поважати Романа за людські якості та професіоналізм, тож від щирого серця бажаю тренеру подальших успіхів і прогрессу. Далі – буде!»

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

fckarpaty.com/news/21323

 

«Наше спілкування і стосунки не припиняються. Сподіваюся, ще зустрінуся з «Карпатами»

«Наше спілкування і стосунки не припиняються. Сподіваюся, ще зустрінуся з «Карпатами»

У коментарі Інформаційному центру клубу Роман Миколайович підсумував свою роботу в якості наставника «левів».

«Прикро, що нам не вдалося втілити задумане у життя. Цей рік виявився особливо складним для «Карпат», хоча зараз я не хотів би акцентувати увагу на негативі. Передусім хочу побажати львівському клубу успіхів, розвитку і нових перемог. Вболівальники «Карпат» заслужили на те, щоб в подальшому їхня улюблена команда дарувала їм приємні миттєвості, адже останнім часом вони пережили чимало складних моментів. 

Про вірність та відданість львівських вболівальників знаю не з чужих слів. Як би не було складно команді, фанати завжди були поруч. Часто саме підтримка цих людей дарувала нам надію і віру в себе. Де б ми не грали, у Маріуполі чи в Луцьку, «Карпати» ніколи не залишалися без підтримки. Це основа клубу, його гордість і опора. Приємно було відчувати себе частинкою зелено-білої сім’ї.

За час роботи у Львові я зустрів багато чудових людей. Футболісти та адміністративний персонал завжди були єдиним цілим. Коли згадуватиму у майбутньому цей етап кар’єри, то пам’ятатиму про їхній професіоналізм і порядність. Важливо, що наше спілкування і стосунки не припиняються. Також сподіваюся, що зустрінуся з «Карпатами». У житті всяке трапляється, тому не виключатиму жодних варіантів», – резюмував Роман Санжар.

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

fckarpaty.com/news/21324

 

 

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Migun
Есть вопрос?