Як громади на Запоріжжі вирішують "карантинні" проблеми

Як громади  на Запоріжжі вирішують "карантинні" проблеми

Обладнання для лікарень, доукомплектування машин “швидкої”, освячення пасок на вулиці — про ці та інші заходи в ОТГ Запорізької області під час карантину повідомляє Запорізький регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою”.

Кирилівська ОТГ.  ГО «Азовська громадська варта» власноруч виготовив захисні щитки для медпрацівників КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини». Завдяки активістам була укомплектована машина медичної швидкої допомоги.

У Веселівській ОТГ запустили мобільний додаток «Моє Веселе», через який інформує мешканців громади про новини в громаді, а також проводять роз’яснювальну роботу щодо протидії поширенню COVID-19.

Великобілозерська ОТГ. КНП «Дніпрорудненській багатопрофiльній мiській лiкарні» Дніпрорудненської міської ради, яку визнано опорним закладом охорони здоров’я для госпіталізації осіб з підозрою на коронавірус, було передано 14 рецилькуляторів ультрафіолетових бактерицидних Аерекс, придбаних за кошти бізнесу Великобілозерської ОТГ.

Широківська ОТГ. За допомогою коштів місцевого бюджету, благодійних внесків бізнесу та мешканців працівники лікарні мають необхідні засоби захисту. У громаді налагоджена система підвозу працівників КНП на робочі місця власним службовим транспортом, також допомагають у підвезенні старости і депутати.  Частина благодійних внесків, зібраних в ОТГ, йде на покриття витрат на пальне.

КУ «Центр культури та дозвілля, сім’ї, молоді, спорту та туризму»  проводить  онлайн майстер-класи, а також онлайн-тренування, прямі лінії з психологом, регілярно проводиться пряма лінія головної лікарки КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

(Visited 82 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *