Як ФОПу скористатися підтримкою держави

Як ФОПу скористатися підтримкою держави

Кабінет міністрів України ухвалив Постанову «Про внесення змін до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».  Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Згідно цього документу, допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися і фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок.

Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць. Допомога надається на період призупинення/скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Для отримання допомоги ФОПу необхідно звернутися до центру зайнятості за місцем сплати єдиного внеску і зібрати необхідний пакет документів.

Кваліфіковану допомогу щодо оформлення документів можна отримати там же в телефонному режимі.

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *