Як запоріжцям безпечно та вигідно обрати тур для відпочинку чи бізнесу

Як запоріжцям безпечно та вигідно обрати тур для відпочинку чи бізнесу

Сьогодні у зв’язку з пандемією короновірусу деякі країни обмежують подорожування, а інші, навпаки, відкривають кордони. Українці наразі можуть подорожувати, але вагаються, якій туристичній компанії надати перевагу у виборі туру – адже попереду Новий рік! Та й для ділових людей питання організації бізнесової поїздки до відкритих країн залишається надважливим.

На допомогу може прийти цікава й корисна платформа, що на українському ринку працює вже більше п’яти років і надає доступ до найрізноманітніших турів. Її назва – Адвант Тревел. Завдяки їй громадяни можуть обрати саме те, що їм потрібно, та ще й зекономити до 40 відсотків вартості.

У чому “фішка”? Що дозволяє суттєво заощаджувати?

Програмісти Адвант Тревел разом з менеджерами туристичного бізнесу створили першу користувацьку онлайн турагенцiю, яка дозволяє керувати своїми поїздками: дізнаватись про всі існуючі тури, маршрути та логістику самостiйно.

Наразі користувачам доступнi:

  • туристичнi пакети (пакетнi та автобуснi тури),
  • круїзи
  • готелi.

Завжди доступна Служба пiдтримки, яка працює 24/7

Окрім того, платформа Адвант Тревел дозволяє своїм користувачам заробляти через рекомендації знайомим і друзям. Ще один бонус – завдяки онлайн-комунікаціям на платформі можна побудувати власний бізнес, не виходячи з дому.

Завдяки Адванту Ви отримаєте доступ до повної свободу вибору напрямків і маршрутів, які доступні на сьогодні по найнижчим цінам.

Адвант Тревел — це накращая оптимізація, гарантія безпеки подороже і загалом найвигідніша платформа для подорожей

(Visited 198 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *