Из резервного фонда области выделяют деньги на усиление борьбы с коронавирусом

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

питання виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету  на ліквідацію надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням коронавірусу SARS-CoV-2 на території Запорізької області, обговорили учасники позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області разом зі штабом по боротьбі з коронавірусом, яке відбулось під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Туринка.

В. о. директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, головний санітарний лікар Запорізької області Роман Терехов наголосив, що через можливість робити більше аналізів та тестування, завдяки новому обладнанню, яке отримала Запорізька область, очікується збільшення виявлення захворювання. Також, за його словами, зростає необхідність проведення дезінфекції у місцях перебування захворілих.

Витрати на придбання дезінфекційних засобів та засобів індивідуального захисту (рукавичок, захисник масок та окулярів, спецодягу) для медперсоналу бюджетом  не передбачені. Тому пропонується направити 1 млн 500 тис грн. з резервного фонду обласного бюджету на ці потреби.

Також учасники засідання обговорили питання доукомплектування всіх інших медичних закладів, де приймають хворих з підозрою на коронавірус, а також придбання засобів індивідуального захисту для медиків та лікарів.

Після обговорення питання учасники засідання погодились з виділенням з резервного фонду обласного бюджету коштів на першочергові заходи щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з можливим поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19. А саме:  Запорізькому обласному лабораторному центру МОЗ України надати 1 млн 500 тис грн для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби.

(Visited 11 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *