Ірина Білик і Діма Коляденко стали продавцями на ринку

 

 

Народна артистка України Ірина Білик та шоумен Дмитро Коляденко змінили професію і стали продавцями ялинок на столичному ринку! Тільки уявіть собі подив покупців, коли новорічне дерево їм допомагали вибирати зірки. Але напередодні Дня святого Миколая можливі будь-які сюрпризи і чудеса. Артисти взяли участь в унікальному експерименті в рамках традиційного святкового марафону телеканалу «Інтер».

Билык и Коляденко_продавцы (2)

До продажу ялинок Білик і Коляденко підійшли творчо. Насамперед вибрали назву своєї новорічної лавки – «Ялинки від Ірінкі та Дмитрика». І почали закликати клієнтів – піснями, танцями, коломийками. Більш того, щоб ялинки продавалися добре, після першої виручки Діма провів спеціальний ритуал на залучення грошей.

 

Звичайно ж, поява артистів на столичному ринку викликала справжній ажіотаж! Скоро торгова палатка перетворилася в фотостудію, адже кожен хотів зробити селфі з кумирами. Діти із задоволенням розповідали Ірі і Дімі новорічні вірші. А продавці овочевої крамниці подарували улюбленим зіркам … мішок картоплі і в’язку білих грибів. Звичайно ж, у відповідь на таку щедрість артисти вручили їм пухнасту новорічну ялинку.

 

«Мені дуже сподобався експеримент, – зізнається Ірина Білик. – Я думала, ким би я могла стати, якби не була співачкою. Я могла б працювати або вчителькою, або продавцем. Давно мріяла взяти участь у проекті, де могла бути не артисткою, а звичайною людиною. І коли мені запропонували взяти участь в експерименті для телемарафону каналу «Інтер», я була щаслива! Те, що відбувалося на ринку, – не передати словами. Люди підходили, раділи. Ми з Дімою самі раділи, придумували якісь жарти і багато сміялися. Було дуже весело!»

 

«Напередодні Дня святого Миколая ми з Ірою не тільки продавали, а й співали, танцювали і дарували людям гарний настрій, – додає Діма Коляденко. – Скоро ж Новий рік і Різдво Христове – хотілося б побажати всім людям в Україні прекрасного 2021 года!»

 

Як Ірина Білик і Діма Коляденко продавали ялинки на столичному ринку, дивіться в сюжеті марафону «Чудо починається!» – https://youtu.be/yFZIlMXniiw

(Visited 353 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *