"Гвоздики", "Васильки" и 770 противотанковых мин — что нашли дроны ОБСЕ у боевиков на Донбассе

“Гвоздики”, “Васильки” и 770 противотанковых мин — что нашли дроны ОБСЕ у боевиков на Донбассе
 
Миссия ОБСЕ в очередной раз обнаружила гаубицы, минометы и другое вооружение российских оккупационных войск на временно неподконтрольной территории Украины. Кроме того, с начала года были зафиксированы 365 случаев препятствования работе патрулей СММ ОБСЕ со стороны боевиков.

Об этом сообщает пресс-служба штаба ООС.

 

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що збройні формування Російської Федерації й надалі продовжують ігнорувати та грубо порушувати визначені Мінськими домовленостями лінії відведення важкого озброєння. Окрім цього, окупаційні війська навмисно перешкоджають виконанню представниками СММ ОБСЄ мандату Місії та систематично відмовляють патрулям міжнародної організації у доступі до непідконтрольних урядові України територій.

Минулого тижня безпілотний літальний апарат Місії дальнього радіусу дії поблизу населеного пункту Греччине Донецької області зафіксував три 122 мм самохідні гаубиці 2С1 «Гвоздика». Також на непідконтрольній уряду України території поза межами районів відведення було помічено 82 мм міномети 2Б9 «Волошка», 10 танків та 5 броньованих бойових машин.

В цей же період в населених пунктах Соснівське, Набережне та Пікузи було виявлено протитанкові міни, які належать незаконним збройним формуванням РФ загальною кількістю 770 штук.

Також під час планових польотів над тимчасово окупованою територією БПЛА Місії двічі були обстріляні зі стрілецької зброї.

Окрім цього, днями на блокпосту біля мосту, що поруч зі Станицею Луганською, озброєні представники окупаційних військ заборонили патрулям Місії прохід до непідконтрольних урядові України районів, посилаючись на карантинні обмеження через “COVID-19ˮ. Подібний інцидент трапився також на блокпосту поблизу населеного пункту Верхньошироківське. Загалом, з початку 2020 року було зафіксовано 365 таких випадків перешкоджання роботі патрулів міжнародної організації.

Незаконні збройні формування РФ продовжують свідомо нехтувати Мінськими домовленостями, а їхні дії з розміщення озброєння в житлових кварталах свідчать про грубе порушення норми Міжнародного гуманітарного права.

Світлина від Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation.
 
facebook.com/pressjfo.news/photos/a.364697644022858/842973399528611/?type=3&theater
(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *