Гурт «Хорея козацька» презентує в Запоріжжі «Пісні Української революції»

Гурт «Хорея козацька» презентує в Запоріжжі  «Пісні Української революції»

Це спільний проєкт Українського інституту національної пам’яті, народного артиста України Тараса Компаніченка та гурту «Хорея Козацька», присвячений 100-річчю Української революції 1917-1921 років.

«Хорея козацька» – музичний колектив стародавньої музики з Києва. Гурт виконує музику Руси-України різних епох: середньовіччя, ренесансу, бароко, класицизму, романтизму та окремі твори ХХ століття, демонструючи різні пам’ятки української культури. Колектив знаний в Україні та за кордоном. «Хорея» активно гастролює та бере участь у численних культурницьких заходах.

Репертуар колективу охоплює пісні  різних епох та широкого жанрового розмаїття: думи, історичні, героїчні та повстанські пісні, гімни, псалми, канти, духовні концерти. Гурт має багато композицій на слова Григорія Сковороди, Тараса Шевченка, Феофана Прокоповича, Степана Руданського, Івана Багряного, Василя Стуса тощо, а також на музику відомих композиторів Миколи Лисенка, Кирила Стеценка, Михайла Гайворонського, Григорія Китастого. Колектив прагне представити лицарську, інтелектуальну сторону національної культури.

Для запоріжців гурт «Хорея козацька» виступить у середу, 21 серпня, о 18.00 у концертному залі ім. М. Глінки. Вхід – вільний.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)

(Visited 31 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *