Два профтехи Запорізької області отримали від EU4Skills обладнання для дистанційного навчання

Два профтехи Запорізької області отримали від EU4Skills обладнання для дистанційного навчання

П’ять профтехів із Запорізької та Полтавської областей отримали понад 100 ноутбуків, а також набори з принтерів, проекторів, серверів та інших девайсів в рамках програми EU4Skills. Про це повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.

Заклади профтехосвіти використовуватимуть це обладнання для вирішення проблем в організації навчального процесу під час пандемії COVID-19. Це дозволить викладачам запровадити нові курси та методики дистанційного навчання та продовжити уроки для учнів.

ІТ-обладнання вартістю у понад 100 000 євро придбано у межах Програми EU4Skills за фінансової підтримки ЄС та його держав-членів Німеччини, Естонії, Фінляндії та Польщі.

Загалом понад 3000 студентів та 300 викладачів отримають можливість використовувати нове обладнання. Вони навчаються у:

  • Запорізькому політехнічному центрі професійної освіти
  • Мелітопольському професійному училищі (Запорізька область);
  • ПТУ №44 (м. Миргород);
  • Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І. Г. Боровенського;
  • Вищому професійному училищі №7 м. Кременчука (Полтавська область).

Довідково

EU4Skills реалізує великий пакет заходів з діджиталізації для підтримки різних аспектів реформи профтехосвіти. Зокрема, EU4Skills підтримує Міністерство освіти і науки у розробці плану з діджиталізації у сфері профтехосвіти, який охоплює національний та регіональний рівні.

План включає, наприклад, заходи щодо включення питань діджиталізації у розробку навчальних програм та підготовку викладачів до умов дистанційного навчання.

Щоб досягти цього, програма розробила онлайн-курси для викладачів профтехів з цифрових компетентностей і в даний час пропонує їх для понад 1300 викладачів з 21 пілотних профтехів.

У партнерстві з Microsoft Ukraine та МОН, EU4Skills планує запровадити новітнє програмне забезпечення, яке дозволить профтехам та регіональним науково-методичним центрам використовувати сучасні технології.

Фото з сайту Запорізької ОДА

(Visited 21 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *