ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ОБЛАСТІ !

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ОБЛАСТІ !

Запорізька обласна рада змінює режим роботи й рекомендує громадянам подавати звернення в електронній формі, поштою або засобами телефонного зв’язку.

Так, відповідні звернення громадяни можуть надсилати на  поштову адресу облради м.Запоріжжя, пр.Соборний, 164, на  електронну адресу обласної ради zor@zor.gov.ua або звертатися  за телефоном  до відділу документування, контролю за виконанням документів, звернення громадян та публічної інформації за номером  224-70-25.

Крім того, в рамках реалізації заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, тимчасово призупинено особисті прийоми громадян керівництвом обласної ради. Призупинити проведення особистих прийомів громадян на період оголошення карантину рекомендовано також депутатам Запорізької обласної ради. Скасовані або переведені в режим телефонних або відеоконференцій усі наради, заходи та засідання колегіальних та дорадчих органів.

Відповідні рішення прийнято згідно з  ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання Національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV на 2020 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.02.2020 №93-р, постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу 2019-nCoV» від 11.03.2020 № 211, враховуючи протокол позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області.

(Visited 146 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *