До місцевих бюджетів регіону надійшло 231 мільйон 590 тисяч гривень плати за землю

До місцевих бюджетів регіону надійшло 231 мільйон 590 тисяч гривень плати за землю

З початку року до місцевих бюджетів регіону надійшло 231 мільйон 590 тисяч гривень плати за землю. Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Запорізькій області, із зазначеної суми 205,2 мільйони забезпечили суб’єкти господарювання-юридичні особи, а 26,4 мільйони – фізичні особи.

Найбільші суми надійшли до міської скарбниці м. Запоріжжя – майже 88 мільйонів. До бюджетів м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів сплачено 24,3 мільйони, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 21 мільйон, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 20,8 мільйони, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 16,3 мільйони, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 13 мільйонів, Василівського та Михайлівського районів – 12,8 мільйони, Якимівського та Приазовського районів – 12,3 мільйони тощо.

Усього у Запорізькій області нараховується 21 тисяча землекористувачів-фізичних осіб та 8,8 тисяч – юридичних осіб.

Нагадаємо, об’єктами оподаткування є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, а також земельні частки (паї), які перебувають у власності. Ставки та пільги з плати за землю встановлюють органи місцевого самоврядування відповідної території

(Visited 15 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *