ЦИК образовала и сформировала состав 532 теризбиркомов для проведения местных выборов

https://interfax.com.ua/media/thumbs/images/2017/10/mymXzGR9m3pw.jpg

Центральная избирательная комиссия Украины образовала и сформировала состав 532 территориальных избирательных комиссий для проведения местных выборов.

В ближайшее время сформированный состав теризбиркомов будет обнародован.

Об этом сообщается на сайте ЦИК.

https://www.cvk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/CVK_8789_s.jpg

О 23:45 10 серпня розпочалося друге засідання Центральної виборчої комісії.

Розглянувши відповідні подання місцевих організацій політичних партій, врахувавши результати проведеного жеребкування та відповідні відхилення, Комісія утворила та сформувала склад 532 обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), районних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України.

Таким чином, у встановлений законом строк Комісією сформовано 22 обласних, 119 районних, 381 міську та 10 районних у місті Києві виборчих комісій для організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Найближчим часом сформований склад відповідних територіальних виборчих комісій буде оприлюднено на офіційному вебсайті Комісії.

Окрім того, під час засідання Комісія затвердила Порядок організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів. А також – Порядок виготовлення, передачі, зберігання та використання печаток територіальних і дільничних виборчих комісій з місцевих виборів.

Також внесено зміни до постанови ЦВК від 25  червня 2020 року № 122 “Про зразки та опис печаток, вивісок територіальних і дільничних виборчих комісій з місцевих виборів і штампа “Вибув”.

Відділ взаємодії із ЗМІ
Секретаріату Комісії 

www.cvk.gov.ua/novini/tsvk-utvorila-ta-sformuvala-sklad-532-teritorialnih-viborchih-komisiy.html

(Visited 157 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *